Publikováno: 20. července 2020 v kategorii Kovovýroba

Larex Personeelsbemiddeling

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme CNC soustružníka se systémem Sinumerik, který má zájem pracovat dlouhodobě v moderním strojírenství. Firma se specializuje na obrábění malých až středně-velkých součástek. Jedná se o výrobu unikátních kusů i větších sérií. Produkty, které jsou ve firmě výráběné jsou určené pro strojírenství, potravinářský průmysl, offshore a stavební inženýrství.

Požadavky na uchazeče

– Zkušenost s prací na uvedené pozici
– Čtení technických výkresů a analýza správného pořadí obrábění
– Samostatné programování pomocí ovládacího panelu
– Výběr a výměna nástrojů
– Kontrola a měření výroby
– Výroba dílů podle specifikací a požadavků na kvalitu od zákazníka
– Zkušenosti s prací na výše uvedené pozici
– Znalost anglického nebo německého jazyka
– Řidičský průkaz sk. B, vlastní auto výhodou

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
• Máte zájem o dlouhodobou práci.

Nemáte zkušenosti s řídicím systémem Sinumerik? I v takovém případě se těšíme na vaši odpověď, protože hledáme pracovníky pro více klientů. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +31 6 13 67 52 93

Co nabízí Larex

• Platové ohodnocení – € 430 – € 550 netto/40 odpracovaných hodin
• Náhradu cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
• Týdenní výplatu mzdy
• Ubytování bez extra nákladů ze strany zaměstnance, jednolůžkový pokoj a wi-fi
• Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU

Kromě výše uvedené mzdy od nás dostanete:
• Zdravotní pojištění
• Nárok na důchod
• OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky)
• Možnost získat certifikát VCA
• Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € / km z ubytování do práce, a to od prvního kilometru.
• Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle+31 6 13 67 52 93 nebo e-mailem na adrese recruitment@larex.eu.

Zkušenosti:
3 roky
Řidičský průkaz:
B
Job region:
Provincie Zeeland
Země:
Nizozemsko
Doba:
Bez pevné pracovní doby
Datum nástupu od:
24. července 2020
1911.1 CZ