Publikováno: 17. Únor 2020 v kategorii Technika

Larex Personeelsbemiddeling

Společnost Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným přidělováním a vysíláním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Náplň práce

Pro více klientů hledáme instalatéry na práce v budovách veřejného sektoru a průmyslových budovách. Pracujete samostatně v týmu na různých instalacích. Jde například o instalaci ústředního topení, kanalizace, potrubí na odvádění dešťové vody nebo montáž koupelen a toalet. Obvykle se práce provádějí v kancelářských budovách, ve výrobních závodech nebo v distribučních centrech. Provádíte montážní práce na potrubních systémech a jste schopen pracovat podle technických výkresů v souladu s platnými předpisy.

Požadavky na uchazeče

  • Máte ukončené příslušné odborné vzdělání.
  • Máte minimálně 3 roky praxe v oboru.
  • Umíte pracovat podle technických výkresů.
  • Máte řidičský průkaz skupiny B.
  • Domluvíte se anglicky a/nebo německy na komunikativní úrovni.

Co ještě od vás očekáváme?

  • Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
  • Máte certifikát VCA nebo jste ochoten ho získat

Co vám nabízí LAREX

  • Možnost přesčasových hodin
  • Týdenní výplatu mzdy
  • Služební auto, pokud pracujete ve dvojici + bezplatnou tankovací kartu
  • To znamená žádné další náklady
  • Ubytování hrazené společností Larex, jednolůžkový pokoj a wi-fi
  • Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU
  • Kontaktní osobu z agentury Larex
  • Stálou práci na zajímavých projektech v seriózních firmách!

Kromě výše uvedené mzdy od nás získáte:

  • Zdravotní pojištění
  • Možnost získat různé certifikáty, např.: VCA, osvědčení o odborné způsobilosti pro práce ve výškách
  • Osobní ochranné pracovní prostředky a pracovní oblečení
  • Dobré nářadí
  • Případně služební vozidlo
  • Nárok na důchod
  • Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € za každý km ujetý cestou z/do práce, a to od prvního kilometru.
  • Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Máte další otázky? Volejte na tel. +31 88 49 49 600 nebo pošlete e-mail na recruitment@larex.eu

Zkušenosti:
3 roky
Řidičský průkaz:
B
Job region:
Provincie Severní Holandsko
Země:
Nizozemsko
Doba:
Bez pevné pracovní doby
Datum nástupu od:
21. Únor 2020