Publikováno: 5. listopadu 2018 v kategorii Technika
  • Plný úvazek
  • Všude

Larex Personeelsbemiddeling

Společnost Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV je nizozemská agentura dočasného zaměstnávání se zaměřením na technické profese

Náplň práce

Samostatné připojování, instalace a uvedení nových samospouštěcích hasicích zařízení (sprinklerů) do provozu. Jde o práce na projektech pro veřejný sektor a při výstavbě nebytových prostor

Požadavky na uchazeče

  • zkušenost s prací na uvedené pozici
  • zkušenosti s instalační technikou
  • znalost samospouštěcích hasicích zařízení (sprinklerů)
  • vlastní auto
  • certifikát VCA
  • znalost anglického nebo německého jazyka

Co nabízí Larex Personeelsbemiddeling

  • týdenní výplatu mzdy
  • ubytování
  • kolektivní zdravotní pojištění
  • pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou NBBU

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 609 nebo e-mailem na adrese recruitment@larex.eu.

Zkušenosti:
3 roky
Řidičský průkaz:
B
Job region:
Celostátně
Země:
Nizozemsko
Doba:
Bez pevné pracovní doby
Datum nástupu od:
18. ledna 2019
FMS Competency ID:
INSPMN