Publikováno: 1. června 2020 v kategorii Malíři

Larex Personeelsbemiddeling

Společnost Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným přidělováním a vysíláním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Náplň práce

Jako sádrokartonista v Nizozemsku budete samostatně provádět zejména montáž a/nebo upevňování různých typů stěn a stropních systémů. Práce budete provádět především v novostavbách a v rámci přestaveb nebo renovace budov. Nejčastěji půjde o kanceláře, školy nebo nemocnice. Budete pracovat s různými typy systémů, jako jsou kovové konstrukce z profilů a dřevěné rámy.

Vaše každodenní činnosti spočívají mimo jiné v zaměřování míst, kde mají být umístěny stěny a stropy, úpravě různých dílů na míru, upevňování rámů, sloupků, různých materiálů (desek), kotvicích bodů a lišt. Musíte být schopen číst technické výkresy a v případě potřeby zajistit další konečné úpravy vyrovnáním stěn. V některých případech budete odpovědný za dokončovací práce, například za aplikaci tapet nebo nátěru.

Pokud máte zkušenosti s tímto druhem prací, hledáte si dobrou práci a splňujete požadavky uvedené níže, dejte nám o sobě vědět!

Požadavky na uchazeče

• Máte minimálně 3letou prokazatelnou relevantní (ne starší než půl roku) praxi jako montér nástěnných a stropních systémů.
• Vyučení v oboru je výhodou.
• Máte technické a prostorové vnímání.
• Pracujete precizně a důsledně.
• Jste fyzicky odolný.
• Máte dostatečné znalosti anglického nebo německého jazyka, abyste se dorozuměli a chápali pracovní pokyny.
• Řidičský průkaz skupiny B a vlastní doprava jsou výhodou.
• Certifikát VCA je výhodou.
• Vlastní ruční nářadí a vozidlo jsou výhodou.
Co od vás očekáváme?
• Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
• Máte certifikát VCA nebo jste ochoten udělat si ho prostřednictvím agentury Larex.

Co nabízí Larex Personeelsbemiddeling

  • plat až do výše 530 € netto/týden při 40hodinovém pracovním týdnu
  • týdenní výplatu mzdy
  • ubytování hrazené společností Larex, jednolůžkový pokoj a wi-fi
  • kontakt ve vašem rodném jazyce
  • dlouhodobé projekty/jistotu práce
  • pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU

Kromě výše uvedené mzdy od nás získáte:

• zdravotní pojištění
• nárok na důchod
• OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky)
• ruční nářadí
• možnost získat certifikát VCA
• pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na adrese recruitment@larex.eu.

Zkušenosti:
3 roky
Řidičský průkaz:
B
Job region:
Provincie Jižní Holandsko
Země:
Nizozemsko
Doba:
Bez pevné pracovní doby
Datum nástupu od:
5. června 2020
1912.44 CZ