Publikováno: 20. července 2020 v kategorii Stavebnictví

Larex Personeelsbemiddeling

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Náplň práce

Jako tesař budete odpovědný za všechny běžné tesařské práce na projektech nebytové výstavby. Jde zejména o novostavby a/nebo projekty renovací administrativních budov. Práce sestávají hlavně z oprav a montáže dveří, podlah, oken, střech, schodišť, stropů, stěn, parapetů a/nebo jiných (dřevěných) konstrukcí.

Máte zkušenosti s těmito pracemi, hledáte si dobrou práci a splňujete uvedené požadavky? V takovém případě neváhejte a ozvěte se nám!

Požadavky na uchazeče

  • Prokazatelné relevantní pracovní zkušenosti s prací na uvedené pozici
  •  Výhodou je diplom o absolvování odborného studia
  •  Řidičský průkaz skupiny B
  •  Vlastní doprava (je výhodou)
  •  Znalost anglického a/nebo německého jazyka
  •  Schopnost číst technické výkresy
  •  Schopnost pracovat samostatně

Co nabízí Larex Personeelsbemiddeling

  •  Mzda 460 € – 550 € za 40 hod. (v závislosti na relevantních pracovních zkušenostech)
  •  Náhrada cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
  •  Týdenní výplata mzdy
  •  Ubytování bez extra nákladů ze strany zaměstnance, jednolůžkový pokoj a wi-fi
  •  Kontakt ve vašem rodném jazyce
  •  Dlouhodobé projekty / jistota práce
  •  Pracovní podmínky podle kolektivní smlouvy asociace NBBU

Kromě uvedené mzdy od nás dostanete:

  •  Zdravotní pojištění
  •  Nárok na důchod
  •  OOP (osobní ochranné prostředky)
  •  Ruční nářadí
  •  Možnost získat certifikát VCA
  •  Pomoc při podání žádosti o vydání čísla sociálního zabezpečení BSN

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle +31 682331832 nebo e-mailem na adrese recruitment@larex.eu.

Zkušenosti:
3 roky
Řidičský průkaz:
B
Job region:
Celostátně
Země:
Nizozemsko
Doba:
Bez pevné pracovní doby
Datum nástupu od:
24. července 2020
2001.67 CZ