Publikováno: 17. Únor 2020 v kategorii Stavebnictví

Larex Personeelsbemiddeling

Společnost Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV je nizozemská agentura dočasného zaměstnávání se zaměřením na technické profese.

Náplň práce

Pro našeho klienta v Utrechtu hledáme tesaře. Práce v oblasti bydlení a veřejné správy. Požadavky: montáž a demontáž ocelových a dřevěných forem, výroby dřevěných a ocelových bednění, montáž opěrných stěn, znalost různých bednících systémů.

Požadavky na uchazeče

  • Zkušenosti s prací na uvedené pozici
  • certifikát VCA nebo ochota získat ho
  • Vlastní auto
  • Znalost anglického nebo německého jazyka

Co nabízí Larex Personeelsbemiddeling

  • Týdenní výplatu mzdy.
  • Ubytování.
  • Kolektivní zdravotní pojištění.
  • Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou NBBU.

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 609 nebo e-mailem na adrese recruitment@larex.eu.

Zkušenosti:
3 roky
Řidičský průkaz:
B
Job region:
Provincie Utrecht
Země:
Nizozemsko
Doba:
Bez pevné pracovní doby
Datum nástupu od:
21. Únor 2020