Közzétéve: 2019. Március. 11. kategóriában Fém
  • Full-Time
  • Mindenhol

Larex Personeelsbemiddeling

A Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV holland munkaerő-kölcsönző  vállalat szakképzett szakemberek számára műszaki szakmákban.

Munkaköri leírás

Oszlopos korlátok, állványok, lépcsők, világítási rendszerek stb. elemeinek és alkatrészeinek hegesztése. Lemezvastagság 2-10mm.

Munkaköri követelmények

  • Tapasztalat ebben a munkakörben
  • Alumínium és a fekete acél TIG hegesztési gyakorlat
  • Lemez és a cső hegesztésével kapcsolatos gyakorlat
  • Saját autó
  • Angol vagy német nyelvismeret

Mit kínál a Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV munkaerő-kölcsönző Iroda?

  • Heti bérezést
  • Szállást
  • Kollektív egészségbiztosítást
  • Az NBBU kollektív szerződése szerinti munkakörülményeket

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 609 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Országos
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2019. Március. 22.
FMS Competency ID:
MTIGLA