Közzétéve: 2020. szeptember. 14. kategóriában Építés
  • Full-Time
  • Mindenhol

Larex

A Larex és a  DIT Personeelsbemiddeling BV egy holland munkaközvetítő iroda, amely elsősorban technikai szakterületen kínál álláslehetőségeket szakmunkásoknak.

A munkakör rövid leírása

Helyben épített vagy előre gyártott fa és/vagy fém zsaluzatok előírásszerű elkészítése betonszerkezetek például gátak, mólók, lábazatok, támfalak, aljazatok, völgyhidak, alagutak, parkolóházak, mellvédek, födémek, oszlopok, hídlemezek, házak építéséhez. Érintett ágazatok: ipari létesítmények, közművek, lakásépítés.

A jelentkezőkkel szemben támasztott követelmények

•   Tapasztalat a fent említett munkakörben
•   Tapasztalat betonvasalások készítésében, betonkeverékek bedolgozásában és csömöszölésében
•   Tapasztalat a Peri, Doka, Hünnebeck, Paschal, Simons, EFCO és hasonló zsaluzatrendszerek használatában előnyt jelent
•   Saját autó
•   VCA bizonyítvány
•   Angol vagy német nyelvtudás
•   Beton öntése és simítása szinten és egyenes szegélyen.
•   Lábazatok, falak, dobozok, tiplik kialakítása/elhelyezése
•   Finiselőgép-sínek emelése és beállítása
•    Csömöszölést, lapátolást és hézagolást igénylő betonöntő és terítő munkák. Közreműködés finiselőgépek használatában
•   Jártasság faszerkezetek, például állványok, vázszerkezetes felvonulási építmények, függőjárda-támasztó rudazatok és biztonsági korlátok építésében
•    Zsaluk hozzáerősítése mozdulatlan objektumokhoz szögekkel, csavarokkal, rudazatokkal, acélsodronyokkal és pallókkal
•   Helyben épített zsaluzatok és/vagy szerelvények emelése és kezelése, előre gyártott zsaluzatok felállítása és telepítése

Mit kínál a Larex?

• Heti bérezést
• Kollektív egészségbiztosítást
• A Hollandiában hatályos jogszabályok szerinti feltételek és munkaszerződés
• Szállást
• Ingyen munkaruházatot, beleértve a biztonsági felszerelést is
• Szabadságot és szabadnapokat munkaidő-rövidítés keretében (ún. ADV-napokat)
• Nyugdíj-előtakarékossági lehetőséget
• Az utazási költségek és utazási idő megtérítését a holland jog szerint
·   Az NBBU kollektív szerződése szerinti munkakörülményeket

Ha van kérdése vagy több információt szeretne, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot a +31 88 49 49 609 telefonszámon, vagy küldjön e-mailt a recruitment@larex.eu címre.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Országos
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. szeptember. 18.