Közzétéve: 2018. november. 5. kategóriában Festők-mázolók
  • Full-Time
  • Mindenhol

Larex Personeelsbemiddeling

A Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV holland munkaerő-kölcsönző  vállalat szakképzett szakemberek számára műszaki szakmákban.

Munkaköri leírás

A festő-mázoló munka önálló kivitelezése belső térben és külső térben a közmű- és lakásszektorban. Felületek megmunkálása (alapozó festékek, alapozó lakkok, fedőbevonatok) feldolgozása, festés, lakkok karbantartása és felújítása, fa pácolása és kezelése. Ezen kívül javítások, csiszolás, viaszolás, spatulyázás, glettelés, gittelés, stb. végzése.

Munkaköri követelmények

  • tapasztalat a felsorolt munkákban
  • saját autó
  • VCA  (azaz biztonság­technikai és munkavédelmi vizsga)
  • Angol vagy német nyelvismeret

Mit kínál a Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV munkaerő-kölcsönző Iroda?

  • Heti bérezést
  • Szállást
  • Kollektív egészségbiztosítást
  • Az NBBU kollektív szerződése szerinti munkakörülményeket

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 609 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Országos
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2019. január. 18.
FMS Competency ID:
SCHILDE