Közzétéve: 2020. szeptember. 14. kategóriában Festők-mázolók

Larex

Az európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével több mint 15 éve foglalkozó Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás

Építőipari vagy ipari festőként és mázolóként főként olyan objektumok karbantartása és védelme lesz a feladata Hollandiában, mint a hidak, raktárak és acélszerkezetek. Nagyon fontos az olyan minőségű kivitelezés, amely hosszú távú védelmet biztosít az objektumnak.

Napi munkájához tartozik majd egyebek mellett a különféle felületek, mint például a beton és az acél előkészítése. Ez történhet mechanikus módon, fúvatással, csiszolással vagy nagynyomású tisztítással, illetve manuális csiszolással és mosással is. A megfelelő előkészítés után kefével és hengerrel felviszi a különféle burkolóanyagokat, de szóróberendezést is fog használni. Gyakran dolgozik majd magasban vagy mélyben, illetve nehezen megközelíthető helyen.

Ha van ilyen típusú gyakorlata, és jó munkát keres, valamint az alábbi követelményeknek is megfelel, akkor várjuk jelentkezését!

Munkaköri követelmények

• Legalább 3 év igazolható építőipari festő-mázolói gyakorlat a közelmúltból (nem több mint 6 hónappal ezelőttről)
• Lehetőleg rendelkezzen szakmunkás-bizonyítvánnyal
• Az angol vagy német nyelv kellő ismerete ahhoz, hogy megértesse magát, és megértse az utasításokat
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és önálló munkába járás előnyt jelent
• Lehetőleg rendelkezzen saját kéziszerszámokkal
• Jó erőnlét és hajlandóság a változó időjárási körülmények közötti munkavégzésre
• Nincs tériszonya
• Tapasztalata hidraulikus emelőn végzett munkával előnyt jelent

Amit elvárunk Öntől

• Rugalmasság, megbízhatóság és nagy munkabírás
• VCA-tanúsítvány (munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány) megléte, de ez a Larexen keresztül is megszerezhető

Amit a LAREX kínál

• Akár nettó 530 eurós fizetés hetente, 40 órás munkahét esetén
• Bérfizetés hetente
• A Larex által fizetett szállás (egyágyas szoba és Wi-Fi)
• Az Ön nyelvén beszélő kapcsolattartó
• Hosszú távú projektek/biztos munkahely
• Munkaviszony az NBBU (Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége) kollektív munkaszerződése szerint

Béren kívüli juttatások:

• Egészségbiztosítás
• Nyugdíjjogosultság
• Egyéni védőeszközök
•  Kéziszerszámok
• Lehetőség VCA-tanúsítvány (munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány) megszerzésére
• Segítünk a BSN-szám (holland társadalombiztosítási szám) igénylésben

Ha vannak még kérdései vagy több információt szeretne, forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Dél-Holland tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. szeptember. 18.
1912.41 HU