Közzétéve: 2020. szeptember. 14. kategóriában Fém

Larex

A Larex több mint 15 éve foglalkozik európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével. Emellett, a Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás

Ennél a nyugat-hollandiai megbízónál különböző csővezetékek összeillesztése és hegesztése lesz a feladata a világ legnagyobb motoros jachtjainak belső terében. Tehát hajógyári munkáról van szó, ahol acél és alumínium luxusjachtokat építenek. Önállóan dolgozik műszaki rajzok alapján, és nem okoz gondot, ha improvizálnia kell a megfelelő eredmény érdekében. Ismeri az építési munkálatokat, mint például a vágást, csiszolást, méretezést, szerelést és hegesztést. Tapasztalat a MIG/MAG és TIG hegesztéssel elvárt. A munka ennél a munkáltatónál hosszú távra szól, így lehetősége lesz a továbbfejlődésre.

Munkaköri követelmények

• Fémmegmunkálási tapasztalat
• Műszaki rajz-ismeret
• Tapasztalat a TIG vagy MIG/MAG hegesztés terén
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
• Saját közlekedési eszköz (előnyt jelent)
• Az angol és/vagy a holland nyelv ismerete

AMIT ELVÁRUNK ÖNTŐL
• Rugalmasság, megbízhatóság és nagy munkabírás
• Hosszabb távú munkák iránti érdeklődés

Mit kínál a Larex

• Nettó 450-500 eurós fizetés hetente, 40 órás munkahét esetén
• Utazási költségek megtérítése
• Heti bérezés
• A Larex által fizetett szállás (egyágyas szoba és Wi-Fi)
• Az Ön nyelvén beszélő kapcsolattartó személy
• Hosszú távú projektek / biztos munkahely
• Munkaviszony az NBBU [Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége] kollektív munkaszerződése szerint

Béren kívüli juttatások:
• Egészségbiztosítás
• Nyugdíjra való jogosultság
• Egyéni munkavédelmi eszközök
• Lehetőség VCA-tanúsítvány [munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány] megszerzésére
• Ha saját autóval jár be a munkahelyre, 0,19 euró költségtérítést adunk kilométerenként
• Segítünk a BSN-szám [holland társadalombiztosítási szám] igénylésben

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Észak-Holland tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. szeptember. 18.
2005.3 HU