Közzétéve: 2019. október. 21. kategóriában Műszaki

Larex Personeelsbemiddeling

A Larex és DIT Personeelsbemiddeling BV holland munkaerő-kölcsönző  vállalat szakképzett szakemberek számára műszaki szakmákban.

Munkaköri leírás

Különböző vezérlőszekrények és kapcsolópanelek önálló elkészítése az ipar és a közszféra számára. Szerelés az olyan előforduló komponensek műszaki rajzok / kapcsolási vázlatok alkotóelemek diagramjai alapján, mint pl. jelzőlámpák, kapcsolók és relék, különböző áramkörök bekötése, huzalozása, szerelőlemez fúrása és ezek rögzítése.

Munkaköri követelmények

  • VCA (azaz biztonság­technikai és munkavédelmi vizsga) vagy hajlandóság ennek megszerzésére
  • Tapasztalat a nevezett munkakörben
  • Műszaki rajztudás
  • Saját autó
  • Angol vagy német nyelvismeret

Mit kínál a Larex és DIT Personeelsbemiddeling BV munkaerő-kölcsönző Iroda?

  • Heti bérezést
  • Szállást
  • Kollektív egészségbiztosítást
  • Az NBBU kollektív szerződése szerinti munkakörülményeket

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 609 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Országos
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2019. október. 25.
FMS Competency ID:
EELEKP