Közzétéve: 2020. június. 1. kategóriában Műszaki

Larex Personeelsbemiddeling

A Larex több mint 15 éve foglalkozik európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével. Emellett, a Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás:

Huzalozóként ön végzi önállóan, műszaki rajz (vagy elektromos ábrák) alapján a vezérlő- vagy kapcsolószekrények, felszerelését, huzalozását és bekötését. Emellett, ön végzi a különböző berendezések ellenőrzését és tesztelését. A munkát főleg egy műhelyben, de esetlegesen külső helyszínen is kell végezni.

Munkaköri követelmények:

  • Szakképzettséget igazoló bizonyítvány
  • Legalább 3 év gyakorlat ebben a szakmában
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit még elvárunk öntől:

  • Rugalmasság, megbízhatóság és nagy munkabírás
  • VCA-tanúsítvány [munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány] megléte, de ez a Larexen keresztül is megszerezhető.

Amit a LAREX nyújt:

  • Túlórázás lehetősége
  • Heti bérezés
  • Céges autó, ha párban dolgozik + ingyenes üzemanyagkártya
  • Nincsenek egyéb extraköltségek
  • Larex által fizetett szállás (egyágyas szoba és Wi.Fi)
  • Munkaviszony az NBBU [Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége] kollektív munkaszerződése szerint
  • Kapcsolattartó-személy a Larexnél
  • Folyamatos munka, érdekes projektek nívós cégeknél!

Béren kívüli juttatások:

  • Egészségügyi biztosítás
  • Lehetőség különböző szakképesítések megszerzésére, például, VCA-tanúsítvány [munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány] vagy magasban végzett munkákra jogosító bizonyítvány
  • Egyéni védőeszközök és munkaruha
  • Jó munkaeszközök
  • Céges autó, adott esetben
  • Nyugdíjra való jogosultság
  • Ha saját autóval jár munkába, az első kilométertől számítva 0,19 euró térítés kilométerenként
  • Segítségnyújtás a BSN-szám [holland társadalombiztosítási szám] igényléséhez

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 600 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Groningen tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. június. 5.
FMS Competency ID:
EELEKP