Közzétéve: 2020. június. 1. kategóriában Fém

Larex Personeelsbemiddeling

Az európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével több mint 15 éve foglalkozó Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás

Hosszú távú projekt iránt érdeklődő programozót keresünk megbízónk, egy kis és közepes méretű komponensek gyártására specializálódott modern gépipari vállalat számára.
Egyedi és sorozatgyártás egyaránt lehetséges. A projektek a következő ágazatokban zajlanak: gépgyártás és -karbantartás, élelmiszeripar, tengerészeti ipar, építőmérnöki munkák.

Munkaköri követelmények

• Tapasztalat a fenti munkakörben
• Az ügyfél rajzainak önálló értelmezése
• A munka önálló előkészítése, a megmunkálási műveletsort is beleértve
• Programozás a vezérlőpult segítségével
• A gép összeállítása és kezelése
• A legyártott darabok minőség-ellenőrzése
• Alkatrészek gyártása az ügyfél műszaki leírása alapján
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
• A munkába járás önálló megoldása (előnyt jelent)
• Az angol vagy német nyelv ismerete

Nincs tapasztalata Sinumerik gépekkel? Akkor is várjuk jelentkezését, mivel több megbízó számára keresünk dolgozókat. A +31 88 49 49 600 számon is felveheti velünk a kapcsolatot.

AMIT ELVÁRUNK ÖNTŐL:
• Rugalmasság, megbízhatóság és nagy munkabírás
• Hosszabb távú munka iránti érdeklődés

Mit kínál a Larex

• Nettó 430–550 eurós fizetés hetente, 40 órás munkahét esetén
• Utazási költségek megtérítése (adott esetben)
• Bérfizetés hetente
• A Larex által fizetett szállás (egyágyas szoba és Wi-Fi)
• Az Ön nyelvén beszélő kapcsolattartó
• Hosszú távú projektek/biztos munkahely
• Munkaviszony az NBBU (Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége) kollektív munkaszerződése szerint

Béren kívüli juttatások:
• Egészségbiztosítás
• Nyugdíjjogosultság
• Egyéni védőeszközök
• Lehetőség VCA-tanúsítvány (munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány) megszerzésére
• Ha saját autóval jár be a munkahelyre, 0,19 euró költségtérítést adunk kilométerenként
• Segítünk a BSN-szám (holland társadalombiztosítási szám) igénylésben

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 600 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Zeeland tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. június. 5.
1911.1 HU