Közzétéve: 2020. június. 1. kategóriában Festők-mázolók

Larex Personeelsbemiddeling

Az európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével több mint 15 éve foglalkozó Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás

Tapétázóként különféle típusú falburkolatokat fog felhelyezni Hollandiában. Ezek lehetnek nagy volumenű munkák, például kórházakban vagy iskolákban, de kisebbek is, például irodákban vagy lakóépületekben. Mivel többféle típusú tapétával és falburkolattal dolgozhat, mindegyik esetében ismernie kell a helyes eljárást. Nagyon fontos az esztétikus kivitelezés és a gyorsaság.

Napi munkájához tartozik majd a felületek előkészítése csiszolással és impregnálással. Képesnek kell lennie az anyag önálló mérésére és vágására. Esetenként ragasztógéppel is fog dolgozni. Hollandiában a leggyakrabban használt anyagok közé tartozik az üvegszálas, a papír- és a nemszőtt tapéta. Ritkább esetekben fotótapéta és textil is használatos.

Ha van ilyen típusú gyakorlata, és jó munkát keres, valamint az alábbi követelményeknek is megfelel, akkor várjuk jelentkezését!

Munkaköri követelmények

• Legalább 3 év igazolható tapétázói gyakorlat a közelmúltból (nem több mint 6 hónappal ezelőttről)
• Lehetőleg rendelkezzen szakmunkás-bizonyítvánnyal
• Műszaki jártasság és jó térlátás
• Precíz munkavégzés
• Jó fizikai erőnlét
• Az angol vagy német nyelv kellő ismerete ahhoz, hogy megértesse magát, és megértse az utasításokat
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és önálló munkába járás előnyt jelent
• Lehetőleg rendelkezzen saját kéziszerszámokkal

Amit elvárunk Öntől

• Rugalmasság, megbízhatóság és nagy munkabírás
• VCA-tanúsítvány (munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány) megléte, de ez a Larexen keresztül is megszerezhető

Mit kínál a Larex ?

• Akár nettó 530 eurós fizetés hetente, 40 órás munkahét esetén
• Bérfizetés hetente
• A Larex által fizetett szállás (egyágyas szoba és Wi-Fi)
• Az Ön nyelvén beszélő kapcsolattartó
• Hosszú távú projektek/biztos munkahely
• Munkaviszony az NBBU (Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége) kollektív munkaszerződése szerint

Béren kívüli juttatások:

• Egészségbiztosítás
• Nyugdíjjogosultság
• Egyéni védőeszközök
• Kéziszerszámok
• Lehetőség VCA-tanúsítvány (munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány) megszerzésére
• Segítünk a BSN-szám (holland társadalombiztosítási szám) igénylésben

Ha vannak még kérdései vagy több információt szeretne, forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Dél-Holland tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. június. 5.
1912.40 HU