Közzétéve: 2020. szeptember. 14. kategóriában Műszaki

Larex

A Larex több mint 15 éve foglalkozik európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével. Emellett, a Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás:

Vastag falú központi fűtés szerelőként mindenféle fűtés- és telepítéstechnikai feladatokat kell ellátni az ipar és a közművek területén. Vastag falú vezetékek, nagy klímaberendezések és kazánházak építését, szerelését és karbantartását kell végezni napi szinten. Egyszóval, önnek értenie kell mindezekhez a berendezésekhez. Ez egy változatos és felelősségteljes munka, amely önt, vastagfalú központi fűtés szerelőként lázba hozza. Jó munkahelyi körülmények és változatos projektek várnak önre. Mi sem természetesebb, minthogy igazi szakmunka kerül ki az ön kezei közül.

Munkaköri követelmények:

  • Szakképzettséget igazoló bizonyítvány
  • Legalább 3 év gyakorlat ebben a szakmában
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit még elvárunk öntől:

  • Rugalmasság, megbízhatóság és nagy munkabírás
  • VCA-tanúsítvány [munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány] megléte, de ez a Larexen keresztül is megszerezhető.

Amit a LAREX nyújt:

  • Túlórázás lehetősége
  • Heti bérezés
  • Céges autó, ha párban dolgozik + ingyenes üzemanyagkártya
  • Nincsenek egyéb extraköltségek
  • Larex által fizetett szállás (egyágyas szoba és Wi.Fi)
  • Munkaviszony az NBBU [Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége] kollektív munkaszerződése szerint
  • Kapcsolattartó-személy a Larexnél
  • Folyamatos munka, érdekes projektek nívós cégeknél!

Béren kívüli juttatások:

  • Egészségügyi biztosítás
  • Lehetőség különböző szakképesítések megszerzésére, például, VCA-tanúsítvány [munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány] vagy magasban végzett munkákra jogosító bizonyítvány
  • Egyéni védőeszközök és munkaruha
  • Jó munkaeszközök
  • Céges autó, adott esetben
  • Nyugdíjra való jogosultság
  • Ha saját autóval jár munkába, az első kilométertől számítva 0,19 euró térítés kilométerenként
  • Segítségnyújtás a BSN-szám [holland társadalombiztosítási szám] igényléséhez

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 600 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Flevoland tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2020. szeptember. 18.