Közzétéve: 2019. június. 17. kategóriában Műszaki

Larex Personeelsbemiddeling

A Larex és DIT Personeelsbemiddeling BV holland munkaerő-kölcsönző  vállalat szakképzett szakemberek számára műszaki szakmákban.

Munkaköri leírás

Különböző csövek, szaniter- és fűtőberendezések, stb. önálló csatlakoztatása és szerelése. Ez a közüzemi és lakásszektorban végzett munkákra vonatkozik.

Munkaköri követelmények

  • Tapasztalat a nevezett munkakörben
  • Előny a 311  (oxigén-acetilén keverékkel való autogén) hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Saját autó
  • VCA (azaz biztonság­technikai és munkavédelmi vizsga)
  • Angol vagy német nyelvismeret

Mit kínál a Larex és DIT Personeelsbemiddeling BV munkaerő-kölcsönző Iroda?

  • Heti bérezést
  • Szállást
  • Kollektív egészségbiztosítást
  • Az NBBU kollektív szerződése szerinti munkakörülményeket

Ha vannak még kérdései, de először még több információt szeretne, akkor forduljon a munkaerő toborozó munkatársunkhoz a +31 88 49 49 609 telefonszámon vagy e-mailben: recruitment@larex.eu.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Országos
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2019. június. 21.
FMS Competency ID:
ININMN