Közzétéve: 2021. október. 4. kategóriában Építés
  • Full-Time
  • Middelburg

Larex

A Larex több mint 15 éve foglalkozik európai szakemberek ideiglenes kölcsönzésével és közvetítésével. Emellett, a Larex Hollandia legnagyobb cége a technológia, építőipar, fémmegmunkálás és festés-mázolás terén.

Munkaköri leírás

Zsaluzó ácsként  lakóépületek betonszerkezeteinek zsaluzása lesz a feladata. Műszaki rajz alapján készíti el többek között a falak és a padlók zsaluzatát. A leggyakrabban használt zsaluzatrendszerek a DOKA vagy a PERI rendszerek.

Munkaköri követelmények

  • Szakmai gyakorlat a fent említett munkakörben
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Saját közlekedési eszköz (előnyt jelent)
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Önálló munkavégzés

Mit kínál a Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV munkaerő-kölcsönző Iroda?

  • Nettó 490-540 eurós heti fizetés, 40 órás munkahét esetén (szakmai gyakorlattól függően)
  • Utazási költségek megtérítése
  • Heti bérezés
  • Hosszú távú projektek / biztos munkahely
  • Munkaviszony az NBBU [Munkaerő-kölcsönzők Holland Szövetsége] kollektív munkaszerződése szerint

Béren kívüli juttatások:

• Egészségbiztosítás
• Nyugdíjra való jogosultság
• Egyéni munkavédelmi eszközök
• Lehetőség VCA-tanúsítvány [munkavédelmi alapismereteket igazoló tanúsítvány] megszerzésére
• Segítünk a BSN-szám [holland társadalombiztosítási szám] igénylésben

Van kérdése, és további információt szeretne? Kérjük, vegye fel a kapcsolatot toborzónkkal a +31623122890 telefonszámon vagy e-mailben a recruitment@larex.eu címen.

Tapasztalat:
3 év
Vezetői jogosítvány:
B
Job region:
Zeeland tartomány
Ország:
Hollandia
időtartam:
Nincs meghatározott időtartam
Kezdés dátuma:
2021. október. 8.
2011.68 HU