Opublikowano: 1 czerwca 2020 w kategorii Branża budowlana

Larex Personeelsbemiddeling

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największa w Holandii firma zatrudniająca personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy cieśli którzy podejmą prace konserwacyjne i renowacyjne. Zakres obowiązków obejmuje prace ciesielskie, kompleksowe renowacje mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Prace polegają głównie na naprawie i montażu drzwi, podłóg, ram, dachów, schodów, sufitów, ścian, parapetów, bądź innych konstrukcji drewnianych.

Wymagania wobec kandydata

  •  Odpowiednie doświadczenie zawodowe
  •  Samodzielna praca na podstawie rysunku
  •  Dyplom VCA (będzie dodatkowym atutem)
  •  Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  •  Prawo jazdy kategorii B.
  •  Własny samochód (mile widziany)
  •  Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikacje oraz pozwalającym zrozumienie poleceń przełożonego

Co oferuje Larex Personeelsbemiddeling

  •  Wynagrodzenie €420-€550 netto na podstawie 40 godzin pracy
  •  Tygodniowy system wynagrodzenia
  •  Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
  •  Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
  •  Warunki pracy zgodnie z Układem Zbiorowym Pracy NBBU
  • Możliwość kontaktu w języku polskim

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  •  Ciągła praca przy ciekawych projektach w renomowanych firmach!
  •  Ubezpieczenie zdrowotne
  •  Opłacanie składek emerytalnych
  •  Środki ochrony osobistej
  •  Narzędzia podręczne jak i elektroniczne
  •  Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
  •  Pomoc w uzyskaniu numeru BSN
  •  W przypadku dojazdów własnym samochodem: € 0,19 za kilometr za dojazd z miejsca pracy od miejsca zamieszkania ( od pierwszego kilometra)

Masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacji? Prosimy o kontakt z naszym specjalistą ds. rekrutacji pod numerem +31 88 49 49 600 lub mailowo na adres recruitment@larex.eu.

Doświadczenie:
3 lata
Prawo jazdy:
B
Region:
Hrabstwo Gelderland
Kraj:
Holandia
Czas trwania pracy:
Bez określonego terminu
Data rozpoczęcia od:
5 czerwca 2020
2001.65 PL