Opublikowano: 17 Lutego 2020 w kategorii Branża metalurgiczna

Larex Personeelsbemiddeling

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Opis stanowiska:

Dla naszego zleceniodawcy w centralnej części Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko samodzielnego programisty frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain.
Produkowane części maja różnorodne przeznaczenie i wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym, inżynierii i budowy maszyn oraz sektorze high-tec.
Elementy poddawane obróbce maja wielkość 2 – 50 centymetrów. Jest to produkcja długich serii.
Kandydat potrafi na podstawie rysunku technicznego samodzielnie zaprogramować maszynę. Do zakresu obowiązków należy również kontrola jakości produktów.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
• Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC z oprogramowaniem Heidenhain
• Doświadczenie w pracy z innym oprogramowaniem (będzie dodatkowym atutem)
• Umiejętność samodzielnej wymiany narzędzi
• Prawo jazdy kategorii B
• Własny samochód (będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
• Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Jeśli kandydat nie posiada doświadczenia programowaniu maszyn CNC z oprogramowaniem Heidenhain, mimo wszystko prosimy o wysłanie aplikacji, ponieważ szukamy osób do pracy u wielu zleceniodawców. Można nawiązać z nami kontakt telefoniczny pod numerem +31 88 49 49 600.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 470-550 EUR netto tygodniowo na podstawie 40 godzin tygodniowo
• Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
• Tygodniowy system wynagrodzeń
• Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
• Możliwość kontaktu w języku polskim
• Długotrwałe projekty
• Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Opłacanie składek emerytalnych
• Środki ochrony osobistej
• Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
• W przypadku dojazdów własnym samochodem: 0,19 EUR za kilometr za dojazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania (od pierwszego kilometra)
• Pomoc w uzyskaniu numeru BSN

W przypadku pytań  prosimy o kontakt z naszym specjalistą ds. rekrutacji pod numerem +31 88 49 49 600 lub mailowo na adres recruitment@larex.eu.

Doświadczenie:
3 lata
Prawo jazdy:
B
Region:
Hrabstwo Gelderland
Kraj:
Holandia
Czas trwania pracy:
Bez określonego terminu
Data rozpoczęcia od:
21 Lutego 2020
1912.11 PL