Opublikowano: 18 Grudnia 2020 w kategorii Branża wykończeniowa
  • Pełny etat
  • Arnhem
  • Zastosowanie nie jest już możliwe

Larex

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy projektowo – budowlanej w Holandii poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko tapeciarza. W zależności od projektu, zakres obowiązków obejmuje tapetowanie dużych i/lub mniejszych gabarytowo powierzchni w budynkach użyteczności publicznej (szkoły, biurowce) czy w budownictwie mieszkaniowym.
Niezbędne jest doświadczenie w pracy z rożnego rodzaju tapetami oraz okleinami ściennymi takimi jak: raufaza, tapeta z włókna szklanego, fototapeta czy okleina tekstylna.
Do codziennych zadań kandydata należy: przygotowanie podłoża, samodzielne wykonanie pomiaru oraz przycinanie materiału na wymiar, zachowując wyznaczony przez pracodawcę czas pracy.
Sporadycznie zdarza się praca z klejarką, czyli tak zwane maszynowe nakładanie kleju.

Wymagania wobec kandydata

• Przynajmniej trzyletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako malarz budowlany w tym ostatnia działalność maksymalnie pół roku temu
• Mile widziany dyplom zawodowy
• Skrupulatność i dokładność wykonywanej pracy
• Certyfikat VCA (będzie dodatkowym atutem)
• Prawo jazdy kat. B i własne auto jest mile widziane
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie poleceń zawodowych
• Rzetelność, pracowitość oraz elastyczne nastawienia do pracy

Co oferuje Larex

• Wynagrodzenie do maksymalnie 530 EUR netto tygodniowo (na podstawie 40 godzin tygodniowo)
• Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
• Tygodniowy system wynagrodzeń
• Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
• Możliwość kontaktu w języku polskim
• Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

• Ubezpieczenie zdrowotne
• Opłacanie składek emerytalnych
• Środki ochrony osobistej
• Narzędzia podręczne
• Możliwość uzyskania certyfikatu VCA

W przypadku pytań proszę skontaktować się osobą rekrutującą pod numerem +31682877065 lub napisać do nas na adres recruitment@larex.eu.

Doświadczenie:
3 lata
Prawo jazdy:
B
Region:
Hrabstwo Gelderland
Kraj:
Holandia
Czas trwania pracy:
Bez określonego terminu
Data rozpoczęcia od:
18 Grudnia 2020
1912.40 PL