Opublikowano: 20 stycznia 2020 w kategorii Branża metalurgiczna

Larex Personeelsbemiddeling

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta w centralnej części Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko tokarza konwencjonalnego. Praca obejmuje samodzielną obróbkę tłoków/cylindrów zgodnie z rysunkiem technicznym na tokarce manualnej. Toczone produkty maja różnorodne przeznaczenie np. dla przemysłu lotniczego, morskiego, żeglugi morskiej i ciężkiego przemysłu dźwigowego.
Produkowane elementy mają od 3 do 8 metrów długości i różnią się średnicami. Jest to paca seryjna wymagająca odpowiedniego tempa pracy, zachowując jednocześnie wysoki standard produkcji. Na podstawie rysunku technicznego trzeba samodzielnie umieścić produkt w maszynie a następnie wykonać precyzyjną obróbkę zgodną z pożądanym standardem. Kandydat zna tokarkę jak własną kieszeń i jest w stanie przekazać swoją wiedzę nowym pracownikom, jak również ponosi odpowiedzialność za efekt końcowy, a więc także, za prawidłowo wykonaną kontrole jakości wyprodukowanych elementów.

Wymagania:

• Dyplom lub udokumentowane doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem (w kierunku inżynierii mechanicznej)
• Umiejętność samodzielnego osadzenia produktu w maszynie
• Umiejętność samodzielnej wymiany narzędzi
• Umiejętność wykonywania prac montażowych będzie dużym atutem.
• Prawo jazdy kategorii B
• Własny samochód (będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Czego oczekujemy:

• Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
• Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 450-550 EUR netto tygodniowo na podstawie 40 godzin tygodniowo
• Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
• Tygodniowy system wynagrodzeń
• Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
• Możliwość kontaktu w języku polskim
• Długotrwałe projekty
• Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Opłacanie składek emerytalnych
• Środki ochrony osobistej
• Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
• W przypadku dojazdów własnym samochodem: 0,19 EUR za kilometr za dojazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania (od pierwszego kilometra)
• Pomoc w uzyskaniu numeru BSN

W przypadku pytań  prosimy o kontakt z naszym specjalistą ds. rekrutacji pod numerem +31 88 49 49 600 lub mailowo na adres recruitment@larex.eu.

Doświadczenie:
3 lata
Prawo jazdy:
B
Region:
Hrabstwo Flevoland
Kraj:
Holandia
Czas trwania pracy:
Bez określonego terminu
Data rozpoczęcia od:
24 stycznia 2020
1912.4 PL