Opublikowano: 29 listopada 2021 w kategorii Branża budowlana
  • Pełny etat
  • Groningen

Larex

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Opis stanowiska

Jako zbrojarz jesteś odpowiedzialny za montaż zbrojeń dla betonowych konstrukcji budowlanych. Bierzesz udział przede wszystkim w projektach przemysłowych i infrastrukturalnych. Częścią twojej pracy jest przygotowanie stali zbrojeniowej, obróbka, cięcie i nadawanie odpowiedniego kształtu szkieletom zbrojeniowym za pomocą maszyn zbrojarskich. Układasz zbrojenie w szalunkach i formach zgodnie z projektem, następnie zalewasz betonem przygotowaną wcześniej konstrukcję. Potrafisz wykorzystywać różne techniki montażu i łączenia prętów zbrojeniowych.

Wymagania wobec kandydata

• Odpowiednie doświadczenie zawodowe
• Posiadanie prawa jazdy kat. B
• Posiadanie własnego samochodu (mile widziane)
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym zrozumienie poleceń zawodowych
• Znajomość i umiejętność korzystania z rysunku technicznego
• Samodzielność w pracy

Co oferuje Larex Personeelsbemiddeling

• Wynagrodzenie tygodniowe netto w granicach od €470 do €520 (zależnie od doświadczenia) na podstawie 40 godzin pracy
• Zwrot kosztów dojazdów (dotyczy pracowników z własnym samochodem)
• Tygodniowy system wynagrodzeń
• Długoterminowe projekty/pewność znalezienia pracy
• Warunki pracy zgodnie z Układem zbiorowym pracy NBBU CAO

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Opłacanie składek emerytalnych
• Środki ochrony osobistej
• Możliwość uzyskania certyfikatu VCA

W przypadku pytań proszę skontaktować się osobą rekrutującą pod numerem +31682877065 lub napisać do nas na adres recruitment@larex.eu.

Doświadczenie:
3 lata
Prawo jazdy:
B
Region:
Hrabstwo Groningen
Kraj:
Holandia
Czas trwania pracy:
Bez określonego terminu
Data rozpoczęcia od:
3 Grudnia 2021
2011.67 PL