Publicat: 2 Decembrie 2019 în categoria Metalurgie

Larex Personeelsbemiddeling

Larex en DIT Personeelsbemiddeling B.V este o agenție olandeză pentru ocuparea forței de muncă temporară pentru lucrători calificați specializați în profesii tehnice.

Descrierea postului

Programarea independentă de la panoul de comandă, setarea și operarea mașinilor de frezat CNC cu sistem de comandă Heidenhain. Este vorba despre producția de elemente mari, cu lungimi de la 3 metri în sus și 1 metru în secțiune, piese unicat și serii mici. Toleranțe între 0,01mm – 0,03mm. Diverse materiale.

Cerințele postului

  • Experiență într-un post similar
  • Citirea desenelor și analiza ordinii de prelucrare corecte
  • Programarea individuală de la panoul de comandă
  • Controlul (măsurarea) producției proprii
  • Operarea podurilor de încărcare
  • Selectarea și schimbarea independentă a uneltelor
  • Mașină proprie
  • Cunoașterea limbii engleze sau germane

Ce oferă Larex Personeelsbemiddeling

  • Salarizare săptămânală
  • Cazare o persoana pe camera
  • Plata transportului din tara de origine – Olanda
  • Aranjarea transportului munca – acasa
  • Haine de munca, echipamentul de protectie este inclusiv
  • Scule de munca
  • Proiete de lunga durata
  • Serviciu administrativ de incheiere de Asigurare Obligatorie de Sanatate
  • Condiții de lucru conform contractului colectiv de muncă NBBU
  • Benefici Secundare : ex. ore suplimentare, pensie, ridicare de salariu, scolarizare : obtinerea certificatului VCA

Aveți întrebări și doriți mai multe informații mai întâi? Atunci luaţi legătura cu recrutorul nostru la +31 88 49 49 609 sau prin mail la recruitment@larex.eu.

Experienţă:
3 ani
Permis de conducere:
B
Regiune:
Provincia Gelderland
Ţara:
Ţările de Jos
Durată:
Fără durată stabilită
Data începerii :
6 Decembrie 2019