Publicat: 14 septembrie 2020 în categoria Metalurgie

Larex

Larex are peste 15 ani de experiență în plasarea și detașarea pesonalului specializat european. De asemenea, este cea mai mare agentie de detașare din Olanda în sectorul tehnic, construcții, metalurgie și vopsitorie.

Descrierea postului

La clientul nostru din centrul Olandei, căutăm un strungar convențional pentru prelucrarea cilindrelor. Veți lucra independent, conform desenului tehnic pe un strung convențional. Piesele pe care le faceți sunt pentru industria aeronavelor, offshore, maritimă și pentru industria echipamentelor de ridicare sarcini grele.
Cilindrii pe care îi prelucrați variază de la 3 la 8 metri lungime și au diametre diferite. Lucrați în serie, într-un ritm accelerat, dar în același timp asigurând calitatea.
Lucrați conform unui desen tehnic, fixați produsul independent și realizați operațiunile necesare pentru a obține rezultatul dorit. Un strung convențional nu are secrete pentru dvs. și sunteti capabil să împărtăsiti cunoștințe cu colegii noi.
Deoarece sunteți responsabil pentru propriul rezultat, știți cum puteți măsura corect piesele.

Cerințele postului

  • O diplomă sau o dovadă a experienței în acest domeniu
  • Fixați produsul independent
  • Aptitudine de schimbare independentă a uneltelor
  • Puteți realiza și lucrări de asamblare (este un mare avantaj)
  • Permis de conducere categoria B
  • Deținerea propriului mijloc de transport (este un avantaj)
  • Cunoștințe de limba engleză și/sau olandeză

CE AȘTEPTĂM DIN PARTEA DVS.?
• Sunteți flexibil, de încredere și munciți din greu
• Sunteți interesat de muncă pe termen lung

Ce oferă Larex

  • Salariu €450 – €520 net pe săptămână, la 40 ore lucrate
  • Indemnizație de călătorie
  • Plata săptămânală a salariului
  • Cazare plătită de Larex, cameră individuală și Wifi
  • Consiliere în limba dvs.
  • Proiecte pe termen lung/siguranța locurilor de muncă
  • Condiţii de muncă conform CCM al asociației NBBU

În plus față de salariul specificat, primiți din partea noastră:

• Asigurare de sănătate
• Dreptul la pensie
• EIP (Echipamente individuale de protecție)
• Posibilitatea obținerii certificatului VCA
• Dacă veniți cu autovehicul propriu; 0,19 € pe kilometru pentru navetă, începând de la kilometrul 1
• Asistență la solicitarea codului fiscal-social (BSN)

Aveți întrebări și doriți mai multe informații? Luaţi legătura cu recrutorul nostru la +31 6 10 93 08 84 sau +31 6 13 67 52 93 sau prin mail la recruitment@larex.eu.

Experienţă:
3 ani
Permis de conducere:
B
Regiune:
Național
Ţara:
Ţările de Jos
Durată:
Fără durată stabilită
Data începerii :
18 septembrie 2020