Fierar de armare

Deventer € 530 - € 550 LBO Construcții
Fierar de armare Aplica acum
DESPRE FUNCȚIE
În calitate de fierar de armare sunteți responsabil pentru asamblarea și poziționarea, măsurarea și modelarea barelor de armare, folosind freze pentru îndoit și mașini de legat fier în confirmitate cu specificațiile proiectului. În plus, sunteți responsabil pentru asigurarea barelor de armare, prin sudare sau legare folosind elemente de fixare mecanice.

Printre responsabilități se enumeră:
  • Interpretarea desenelor tehnice;
  • Măsurarea, îndoirea și modelarea barelor de armare din oțel în conformitate cu specificațiile proiectului, utilizând unelte precum freze pentru bare de armare, îndoit și mașini de legat;
  • Asamblarea și poziționarea cuștilor și grilelor de bare de armare conform proiectului tehnic, asigurând alinierea și distanțarea corespunzătoare;
  • Asigurarea barelor de armare în poziție, prin legarea, sudarea sau folosind elemente de fixare mecanice pentru a preveni deplasarea în timpul turnării betonului.
Despre tine
  • Experiență de lucru ca fierar de armare;
  • Abilitatea de a lucra pe baza desenului tehnic;
  • Deținerea permisului de conducere categoria B, mașina personală reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze sau germane;
  • Deținerea certificatului VCA este un avantaj.
Ceea ce oferim
Lucrând ca fierar de armare beneficiați de:
  • Salariu începând de la €530 net saptămânal (în funcție de experiență);
  • Plata săptămânală a salariului;
  • €0,23/ km pentru cei cu mașina personală;
  • Cazare gratuită în cameră single și Wi-Fi
  • Asigurare de sănătate;
  • Echipament de protecție și unelte gratuit;
  • Proiecte pe termen lung;
  • Persoană de contact în limba dumneavoastră;
  • Condiții de lucru conform Contractului Colectiv de Muncă NBBU;
  • Suport pentru obținere documente necesare BSN, VCA;
  • Contract de muncă Olandez.
Pentru recomandarea noilor angajați, Larex oferă și un bonus atractiv de € 750 brut!
Întrebări?
Doriți mai multe informații despre acest post vacant sau despre munca la Larex? Vă rog contactați
Despre Larex
Larex are peste 20 ani de experiență în plasarea și detașarea personalului specializat european. De asemenea, este cea mai mare agenție de detașare din Olanda în sectorul tehnic, construcții, metalurgie și vopsitorie.

CUM FUNCȚIONEAZĂ

  • Aplicația ta
  • Contact în termen de 24 de ore
  • Discutați despre oferta de muncă și așteptările dvs
  • Există vreo potrivire?
  • Noul tău job!