Instalator sisteme contra incendiu (Sprinklere)

Deventer € 510 - € 570 LBO Tehnologia instalațiilor
Instalator sisteme contra incendiu (Sprinklere) Aplica acum
DESPRE FUNCȚIE
În calitate de instalator de sisteme contra incendiilor, sunteți responsabil de instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de stropire (sprinklere) utilizate pentru protecția contra incendiilor în diferite tipuri de clădiri și facilități.

Responsabilități:

  • Instalarea sistemelor de sprinklere: Montarea și conectarea conductelor, sprinklerelor, supapelor și a altor componente ale sistemului în conformitate cu planurile și specificațiile tehnice.
  • Testarea și punerea în funcțiune: Efectuarea testelor pentru a verifica funcționarea corectă a sistemului de sprinklere și a tuturor componentelor acestuia.

Despre tine

  • Cel puțin 2 ani experiență ca instalator sisteme contra incendiilor
  • Cunoașterea și capacitatea de a interpreta un desen tehnic
  • Dețineți VCA și GPI (de preferat)
  • Permis de conducere categoria B
  • Propriul mijloc de  transport (este un avantaj)
  • Limba engleză la nivel conversațional

Ceea ce oferim
  • Salariul între €510 - €570 săptămânal la 40 de ore
  • Plata de € 0,23/km pentru utilizarea mașinii personale
  • Cazare asigurată în cameră individuală și Wifi
  • Asigurare medicală
  • Echipament de protecție și unelte gratuit
  • Persoană de contact în limba dumneavoastră
  • Proiecte pe termen lung
  • Condiții de lucru conform Contractului Colectiv de Muncă NBBU
  • Asistență în obținerea BSN/ VCA/ GPI
  • Contract de muncă olandez
Pentru recomandarea noilor angajați, Larex oferă și un bonus atractiv de € 750 brut!
Întrebări?
Doriți mai multe informații despre acest post vacant sau despre munca la Larex? Vă rog contactați
Despre Larex
Larex are peste 20 ani de experiență în plasarea și detașarea personalului specializat european. De asemenea, este cea mai mare agenție de detașare din Olanda în sectorul tehnic, construcții, metalurgie și vopsitorie.

CUM FUNCȚIONEAZĂ

  • Aplicația ta
  • Contact în termen de 24 de ore
  • Discutați despre oferta de muncă și așteptările dvs
  • Există vreo potrivire?
  • Noul tău job!