Uverejnené: 10. januára 2022 v kategórii Stavebníctvo
  • Plný úväzok
  • Lelystad

Larex

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetví v Holandsku.

Náplň práce

Ako betonár zodpovedáte za výrobu debnenie betónových konštrukcií pre úžitkove projekty. Na základe výkresu sa okrem iného podieľate na výrobe betónového debnenia pre steny a podlahy. Väčšinou sa stretnete s bedněnícími systémami DOKA alebo PERI.

Požiadavky na uchádzača

• Preukázateľné relevantné pracovné skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
• Vodičský preukaz skupiny B
• Vlastná doprava (je výhodou)
• Znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka
• Schopnosť čítať technické výkresy
• Schopnosť pracovať samostatne

Čo ponúka Larex Personeelsbemiddeling

• Mzda 490 € – 540 € za 40 hod. (v závislosti od relevantných pracovných skúseností)
• Náhrada cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
• Týždenná výplata mzdy
• Dlhodobé projekty/istota práce
• Pracovné podmienky podľa kolektívnej zmluvy asociácie NBBU
Okrem uvedenej mzdy od nás dostanete:
• Nárok na dôchodok
• OOP (osobné ochranné prostriedky)
• Možnosť získať certifikát VCA

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31682877065 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Flevoland
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
14. januára 2022
2011.69 SK