Uverejnené: 6. apríla 2020 v kategórii Kovopriemysel
  • Plný úväzok
  • Doetinchem
  • Uplatňovanie už nie je možné

Larex Personeelsbemiddeling

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetví v Holandsku.

Náplň práce

U nášho klienta vo východnom Holandsku budete pracovať ako brúsič odliatkov, a to pre poľnohospodárstvo a lesníctvo, dopravu a logistiku, automobilový priemysel a strojárstvo. Inovatívna spoločnosť hľadá nových kolegov do výroby.

Požiadavky na uchádzača

• Preukázateľné skúsenosti s obrábaním kovov
• Flexibilita
• Vodičský preukaz skupiny B
• Vlastné auto (výhodou)
• Znalosť angličtiny a / alebo holandčiny

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Ste flexibilný, spoľahlivý a tvrdo pracujete.
• Máte záujem o dlhodobú prácu.

Čo ponúka Larex

• Plat v rozmedzí 400 až 420 eur týždenne za 40hodinový pracovný týždeň
• Náhradu cestovných výdavkov (ak je to vhodné)
• Týždenný výplatu mzdy
• Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednoposteľová izba a wi-fi
• Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás dostanete:
• Zdravotné poistenie
• Nárok na dôchodok
• OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
• Možnosť získať certifikát VCA
• Ak pricestujete vlastným autom: 0,19 € / km z ubytovania do práce, a to od prvého kilometra.
• Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 600 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
1 rok
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Gelderland
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
10. apríla 2020
2002.1 SK