Uverejnené: 1. júna 2020 v kategórii Kovopriemysel

Larex Personeelsbemiddeling

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetvia v Holandsku.

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme CNC sústružníka so systémom Sinumerik, ktorý má záujem pracovať dlhodobo v modernom strojárstve. Firma sa špecializuje na obrábanie malých až stredne-veľkých súčiastok. Jedná sa o výrobu unikátnych kusov aj väčších sérií. Produkty, ktoré sú vo firme vyrábaný sú určené pre strojárstvo, potravinársky priemysel, offshore a stavebné inžinierstvo.

Požiadavky na uchádzača

– Skúsenosť s prácou na uvedenej pozícii
– Čítanie technických výkresov a analýza správneho poradia obrábanie
– Samostatné programovanie pomocou ovládacieho panela
– Výber a výmena nástrojov
– Kontrola a meranie výroby
– Výroba dielov podľa špecifikácií a požiadaviek na kvalitu od zákazníka
– Skúsenosti s prácou na vyššie uvedenej pozícii
– Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
– Vodičský preukaz sk. B, vlastné auto výhodou

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Ste flexibilný, spoľahlivý a tvrdo pracujete.
• Máte záujem o dlhodobú prácu.

Nemáte skúsenosti s riadiacim systémom Sinumerik? Aj v takom prípade sa tešíme na vašu odpoveď, pretože hľadáme pracovníkov pre viac klientov. Môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle +31 88 49 49 600.

Čo ponúka Larex

• Plat 430 € – 550 € netto/týždeň pri 40-hodinovom pracovnom týždni
• Náhradu cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
• Týždennú výplatu mzdy
• Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednolôžkovú izbu a wi-fi
• Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás dostanete:
• Zdravotné poistenie
• Nárok na dôchodok
• OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
• Možnosť získať certifikát VCA
• Ak pricestujete vlastným autom: 0,19 € / km z ubytovania do práce, a to od prvého kilometra.
• Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 600 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Zeeland
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
5. júna 2020
1911.1 SK