Uverejnené: 11. novembra 2019 v kategórii Technika
  • Plný úväzok
  • Breda

Larex Personeelsbemiddeling

Spoločnosť Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV je holandská agentúra dočasného zamestnávania so zameraním na technické profesie.

Náplň práce

Samostatné zapájanie elektroinštalácií. Vykonávanie elektrotechnických prác na novostavbách, vo verejnom sektore a v priemysle.  Vykonávanie údržby, servisu a odstraňovanie porúch na elektroinštaláciách.

Požiadavky na uchádzača

  • Skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
  • Certifikát VCA alebo ochota získať ho
  • Vlastné auto
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Čo ponúka Larex Personeelsbemiddeling

  • Týždenná výplata mzdy
  • Ubytovanie
  • Kolektívne zdravotné poistenie
  • Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou NBBU

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 609 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Noord-Brabant
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
15. novembra 2019
FMS Competency ID:
EELEKM