Uverejnené: 19. októbra 2020 v kategórii Maliari

Larex

Spoločnosť Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným prideľovaním a vysielaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetvia v Holandsku.

Náplň práce

Ak začnete v Holandsku pracovať ako maliar konštrukcií alebo priemyselný maliar, vašou náplňou práce bude predovšetkým údržba a ochrana objektov, ako sú napríklad mosty, haly a oceľové konštrukcie. Pritom je veľmi dôležité, aby kvalita vykonanej práce bola taká, aby bola zaručená dlhodobá ochrana objektov.

Medzi vaše každodenné činnosti bude okrem iného patriť príprava rôznych podkladov, ako sú betón a oceľ. Táto príprava sa môže vykonať buď strojovo tryskaním, brúsením alebo vysokotlakovým čistením alebo ručne brúsením a umývaním. Po dôkladnej príprave podkladu budete nanášať rôzne povrchové úpravy pomocou štetcov a valčekov, ale aj pomocou striekacieho zariadenia. Práca sa musí často vykonávať vo výškach, hĺbkach alebo na ťažko prístupných miestach.

Ak máte skúsenosti s týmto druhom prác, hľadáte si dobrú prácu a spĺňate požiadavky uvedené nižšie, dajte nám o sebe vedieť!

Požiadavky na uchádzača

• Máte minimálne 3-ročnú preukázateľnú nedávnu (nie staršiu ako pol roka) prax ako maliar konštrukcií.
• Vyučenie v odbore je výhodou.
• Máte dostatočné znalosti anglického alebo nemeckého jazyka, aby ste sa dorozumeli a chápali pracovné pokyny.
• Vodičský preukaz skupiny B a vlastná doprava sú výhodou.
• Certifikát VCA je výhodou.
• Vlastné ručné náradie a vozidlo sú výhodou.
• Ste ochotný pracovať v premenlivých poveternostných podmienkach a ste fyzicky odolný.
• Nemáte strach z výšok, v ideálnom prípade máte skúsenosti s prácou na zdvíhacej pracovnej plošine.

Čo od vás očakávame?

• Ste flexibilný, spoľahlivý a tvrdo pracujete.
• Máte certifikát VCA alebo ste ochotný urobiť si ho prostredníctvom agentúry Larex.

Čo ponúka Larex

• plat až do výšky 530 € netto/týždeň pri 40-hodinovom pracovnom týždni
• týždennú výplatu mzdy
• ubytovanie hradené spoločnosťou Larex, jednolôžkovú izbu a wi-fi
• kontakt vo vašom rodnom jazyku
• dlhodobé projekty/istotu práce
• pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás získate:

• zdravotné poistenie
• nárok na dôchodok
• OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
•  ručné náradie
• možnosť získať certifikát VCA
• pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Zuid-Holland
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
30. októbra 2020
1912.41 SK