Uverejnené: 19. októbra 2020 v kategórii Technika

Larex

Spoločnosť Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným prideľovaním a vysielaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetvia v Holandsku.

Náplň práce

Ako elektroinštalatér ste zodpovedný za samostatné poskladanie, zapojenie a montáž panelových, rozvádzacích, spínacích alebo ovládacích skriniek na základe technických výkresov (alebo elektrických schém). Rovnako za kontrolu a testovanie rôznych inštalácií. Práce sa vykonávajú prevažne na konkrétnom pracovisku, resp. niekedy aj v teréne

Požiadavky na uchádzača

  • Máte ukončené príslušné odborné vzdelanie.
  • Máte minimálne 3 roky praxe v odbore.
  • Viete pracovať podľa technických výkresov.
  • Máte vodičský preukaz skupiny B.
  • Dohovoríte sa po anglicky a/alebo nemecky na komunikatívnej úrovni.

Čo ešte od vás očakávame?

  • Ste flexibilný, spoľahlivý a tvrdo pracujete.
  • Máte certifikát VCA alebo ste ochotný urobiť si ho prostredníctvom agentúry Larex

Čo vám ponúka LAREX

  • Možnosť odpracovať viac hodín
  • Týždennú výplatu mzdy
  • Služobné auto, ak pracujete vo dvojici + bezplatnú tankovaciu kartu
  • To znamená žiadne ďalšie náklady
  • Ubytovanie hradené spoločnosťou Larex, jednolôžkovú izbu a wi-fi
  • Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU
  • Kontaktnú osobu z agentúry Larex
  • Stálu prácu na zaujímavých projektoch v serióznych firmách!

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás získate:

  • Zdravotné poistenie
  • Možnosť získať rôzne certifikáty, napr.: VCA, osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre práce vo výškach
  • Osobné ochranné pracovné prostriedky a pracovné oblečenie
  • Dobré náradie
  • Prípadne služobné vozidlo
  • Nárok na dôchodok
  • Ak pricestujete vlastným autom: 0,19 € za každý km najazdený cestou z/do práce, a to od prvého kilometra.
  • Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Máte ďalšie otázky? Volajte na tel. +31 88 49 49 600 alebo pošlite e-mail na recruitment@larex.eu

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Utrecht
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
30. októbra 2020
FMS Competency ID:
EELEKP