Uverejnené: 21. októbra 2019 v kategórii Technika

Larex Personeelsbemiddeling

Spoločnosť Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV je holandská agentúra dočasného zamestnávania so zameraním na technické profesie.

Náplň práce

Samostatné vyhotovovanie rôznych rozvádzačov a ovládacích panelov pre priemysel a verejný sektor. Montáž na základe technických výkresov/schém vyskytujúcich sa prvkov, ako sú svetelné indikátory, spínače a relé, zapojenie jednotlivých obvodov, vŕtanie a upevňovanie prvkov na montážnu dosku.

Požiadavky na uchádzača

  • Certifikát VCA alebo ochota získať ho
  • Skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
  • Znalosťtechnických výkresov
  • Vlastné auto
  • Znalosťanglického alebo nemeckého jazyka

Čo ponúka Larex Personeelsbemiddeling

  • Týždenná výplata mzdy
  • Ubytovanie
  • Kolektívne zdravotné poistenie
  • Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou NBBU

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 609 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Utrecht
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
25. októbra 2019
FMS Competency ID:
EELEKP