Uverejnené: 20. júla 2020 v kategórii Kovopriemysel

Larex Personeelsbemiddeling

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetvia v Holandsku.

Náplň práce

U nášho klienta na východe Holandska budete pracovať ako strojný mechanik produkčných liniek pre potravinársky priemysel.
Po intenzívnom zaškolení budete schopný samostatne vytvárať rôzne moduly / jednotky podľa technických výkresov. Ste zručný a viete, ako rýchlo dosahovať požadované výsledky. Po odskúšaní celej linky pôjdete na lokáciu u zákazníka (to môže byť v Holandsku alebo v zahraničí) a tu zostavíte rovnakú produkčnú linku. Je možné, že bude na mieste potreba niečo pozmeniť. V takom prípade využijete svoje znalosti a skúsenosti na nájdenie vhodného riešenia (napríklad zvarenie dielu). U zákazníka budete pracovať v tíme, pokiaľ teda nebudete môcť nájsť riešenie, môžete problém vždy skonzultovať so svojimi kolegami.

Požiadavky na uchádzača

• Diplom alebo preukázateľné skúsenosti v strojárstve alebo mechatronike
• Certifikát VCA VOL alebo ochota ho rýchlo získať
• Osvedčenie na obsluhu pracovných plošín alebo ochota ho rýchlo získať
• Skúsenosti so zváraním
• Skúsenosti s elektrotechnikou sú naozaj výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B
• Vlastná doprava (je výhodou)
• Znalosť anglického a/alebo holandského jazyka

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Ste flexibilný, spoľahlivý a tvrdo pracujete.
• Máte záujem o dlhodobú prácu.

Čo ponúka Larex

•Mzda od 450 do 520 EUR netto za 40-hodinový pracovný týždeň
• Náhradu cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
• Týždennú výplatu mzdy
• Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednolôžkovú izbu a wi-fi
• Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás dostanete:
• Zdravotné poistenie
• Nárok na dôchodok
• OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
• Možnosť získať certifikát VCA
• Ak pricestujete vlastným autom: 0,19 € / km z ubytovania do práce, a to od prvého kilometra.
• Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 6 13 67 52 93 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Gelderland
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
24. júla 2020
1912.10 SK