Uverejnené: 17. Februára 2020 v kategórii Kovopriemysel

Larex Personeelsbemiddeling

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov.
Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetvia v Holandsku.

Náplň práce

U nášho klienta v strede Holandska bude vašou úlohou samostatné programovanie sústruhov CNC s riadiacim systémom Fanuc. Výrobky, ktoré budete vyrábať, sú určené na rôzne trhy, ako sú vyspelé technológie, automobilový priemysel a strojárstvo. Rozmery obrobkov sa pohybujú od 1 do 1,5 m a vyrábajú sa od jednotlivých kusov až po stredne veľké série (10 – 20 kusov). Ako materiál sa používa nehrdzavejúca oceľ a/alebo oceľ. Vašou úlohou bude samostatné naprogramovanie sústruhu na základe technických výkresov, určenie povolených odchýlok, upnutie výrobku a dohliadanie na to, aby proces prebiehal podľa naprogramovania. Viete, ktoré nástroje sa používajú na príslušné materiály a ako sa dajú používať čo najefektívnejšie. Rovnako dokážete posúdiť, kedy sú nástroje opotrebované, a včas na to upozorníte. Ste zodpovedný za konečný výsledok, takže viete aj to, ako správne premerať výrobok. Okrem toho viete pracovať samostatne a zabezpečiť, aby ste dodržali vypočítaný/naplánovaný čas.

Požiadavky na uchádzača

• Skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
• Skúsenosti s riadiacim systémom Fanuc alebo Fagor a schopnosť samostatne ich naprogramovať
• Skúsenosti s inými riadiacimi systémami sú výhodou
• Schopnosť samostatne vymieňať nástroje
• Vodičský preukaz skupiny B
• Vlastná doprava (je výhodou)
• Znalosť anglického alebo holandského jazyka

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Ste flexibilný, spoľahlivý a tvrdo pracujete.
• Máte záujem o dlhodobú prácu.

Nemáte skúsenosti s riadiacim systémom Fanuc? Aj v takom prípade sa tešíme na vašu odpoveď, pretože hľadáme pracovníkov pre viacerých klientov. Môžete nás kontaktovať aj na telefónnom čísle +31 88 49 49 600.

Čo ponúka Larex Personeelsbemiddeling

• Plat 430 € – 550 € netto/týždeň pri 40-hodinovom pracovnom týždni
• Náhradu cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
• Týždennú výplatu mzdy
• Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednolôžkovú izbu a wi-fi
• Pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie personálnych agentúr NBBU

Okrem vyššie uvedenej mzdy od nás dostanete:
• Zdravotné poistenie
• Nárok na dôchodok
• OOPP (osobné ochranné pracovné prostriedky)
• Možnosť získať certifikát VCA
• Ak pricestujete vlastným autom: 0,19 € / km z ubytovania do práce, a to od prvého kilometra.
• Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie osobného identifikačného čísla BSN

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 600 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Utrecht
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
21. Februára 2020
1912.1 SK