Uverejnené: 10. januára 2022 v kategórii Stavebníctvo
  • Plný úväzok
  • den Haag

Larex

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetví v Holandsku.

Náplň práce

Ako tesár prefabrikátov ste zodpovedný za výrobu betónových prefabrikátov. Budeš pracovať so štandardnými výrobky, ale aj so špeciálne prispôsobenými výrobky: od betónové lavičky v meste po betónovú fasádu pre veľký stavebný projekt. Na základe pracovných výkresov ste schopný samostatne vyrobiť drevené formy vo formovacie dielni alebo v rámci prípravy na výrobu.

Požiadavky na uchádzača

  • Preukázateľné relevantné pracovné skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Vlastná doprava (je výhodou)
  • Znalosť anglického a / alebo nemeckého jazyka
  • Schopnosť čítať technické výkresy
  • Schopnosť pracovať samostatne

Čo ponúka Larex Personeelsbemiddeling

  • Mzda 460 € – 510 € za 40 hod. (v závislosti od relevantných pracovných skúseností)
  • Náhrada cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
  • Týždenná výplata mzdy
  • Dlhodobé projekty/istota práce
  • Pracovné podmienky podľa kolektívnej zmluvy asociácie NBBU

Okrem uvedenej mzdy od nás dostanete:

  • Nárok na dôchodok
  • OOP (osobné ochranné prostriedky)
  • Možnosť získať certifikát VCA

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31682877065 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Zuid-Holland
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
14. januára 2022
2011.60 SK