Uverejnené: 20. júla 2020 v kategórii Stavebníctvo

Larex Personeelsbemiddeling

Holandská pracovná agentúra Larex má viac ako 15-ročné skúsenosti s dočasným zamestnávaním kvalifikovaných európskych pracovníkov. Zároveň je najväčšou personálnou agentúrou pre oblasť techniky, stavebníctva, kovospracujúceho priemyslu a maliarskeho odvetví v Holandsku.

Náplň práce

Ako tesár budete zodpovedný za všetky bežné tesárske práce na projektoch bytovej výstavby. Ide najmä o novostavby a/alebo projekty renovácií v bytovej výstavbe. Práce pozostávajú hlavne z opráv a montáže dverí, podláh, okien, striech, schodísk, stropov, stien, parapetov a/alebo iných (drevených) konštrukcií.

Máte skúsenosti s týmito prácami, hľadáte si dobrú prácu a spĺňate uvedené požiadavky? V takom prípade neváhajte a ozvite sa nám!

Požiadavky na uchádzača

  •  Preukázateľné relevantné pracovné skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
  •  Výhodou je diplom o absolvovaní odborného štúdia
  •  Vodičský preukaz skupiny B
  •  Vlastná doprava (je výhodou)
  •  Znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka
  •  Schopnosť čítať technické výkresy
  •  Schopnosť pracovať samostatne

Čo ponúka Larex Personeelsbemiddeling

  • Mzda 460 € – 550 € za 40 hod. (v závislosti od relevantných pracovných skúseností)
  •  Náhrada cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
  •  Týždenná výplata mzdy
  •  Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednolôžková izba a wi-fi
  •  Kontakt vo vašom rodnom jazyku
  •  Dlhodobé projekty/istota práce
  •  Pracovné podmienky podľa kolektívnej zmluvy asociácie NBBU

Okrem uvedenej mzdy od nás dostanete:

  • Zdravotné poistenie
  •  Nárok na dôchodok
  •  OOP (osobné ochranné prostriedky)
  •  Ručné náradie
  •  Možnosť získať certifikát VCA
  •  Pomoc pri podaní žiadosti o vydanie čísla sociálneho zabezpečenia BSN

Máte ešte otázky alebo potrebujete najprv viac informácií? Kontaktujte nášho náborového pracovníka na tel. čísle +31 682331832 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
V celej krajine
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
24. júla 2020
2001.69 SK