Uverejnené: 11. novembra 2019 v kategórii Kovopriemysel
  • Plný úväzok
  • Breda
  • Uplatňovanie už nie je možné

Larex Personeelsbemiddeling

Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV je holandská agentúra dočasného zamestnávania so zameraním na technické profesie.

Náplň práce

Montáž oceľových konštrukcií na základe technických výkresov a následné (do)zváranie týchto prvkov a častí.

Požiadavky na uchádzača

  • skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
  • dobrá schopnosť čítania technických výkresov
  • skúsenosti so zváraním metódou 135/136
  • skúsenosti so zameriavaním
  • vlastné auto
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Čo ponúka agentúra LAREX

  • týždenná výplata mzdy
  • ubytovanie
  • kolektívne zdravotné poistenie
  • pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie pracovných agentúr NBBU

V prípade otázok kontaktujte nášho pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 609 alebo e-mailom na adrese recruitment@larex.eu.

Skúsenosti:
3 roky
Vodičský preukaz:
B
Kraj:
Kraj Noord-Brabant
Krajina:
Holandsko
Trvanie:
Dohodou
Dátum začiatku od:
22. júna 2018